Prisijunkite prie TECHO.lt komandos!

TECHO.lt švenčia pusės metų sukaktį – valio! Ta proga ieškome autorių: dabar puiki proga prisijungti prie pirmosios Lietuvoje mokslo, technologijų, DIY ir fantastikos populiarinimo platformos.

Ko tikimės iš naujų autorių?

  • Aistros mokslui, technologijoms ar kultūrai. Kiekvienas mūsų komandos narys savo srityje nardo kaip Akvamenas, o naujas istorijas bei idėjas kolekcionuoja su panašiu ryžtu, kaip Leonidas rėkė „This is Sparta“.
  • Rišlumo ir gebėjimo dėstyti mintis. Nebūtina pralenkti G. R. R. Martino, bet bendrą supratimą apie publicistiką ir skirtumą tarp straipsnio ir rašinėlio turėti svarbu. Tai, arba norą mokytis ir atvirumą konstruktyviai kritikai: herojais tampama ne tik pagyvenus pelkėje su žaliu dėduliu, bet visą tą laiką treniravusis.
  • Laiko bent vieno straipsnio per mėnesį parengimui.  

Apie ką svajojame?

  • Turinį, kuris išeitų už teksto ribų. Video, komiksai, infografikai, žemėlapiai: you name it.

Ką siūlome?

  • Akreditacijas į renginius ir įvykius.
  • Stiprios komandos konsultacijas apie mokslą, komunikaciją ir barus.
  • Matomumą ir kontaktus.

Susidomėjai? Rašyk žinutę mūsų Facebooke.


Techo.lt branduolį sudaro patyrę žurnalistai, mokslininkai, dizaineriai ir nuotraukų/vaizdo medžiagų kūrėjai, kurie visada padės ir patars, kaip parašyti tekstą, dėl kurio nebūtų gėda. Stengiamės, kad mūsų tekstai būtų objektyvūs, naudojami šaltiniai – patikimi, o visa vizualinė medžiaga – sklandžiai pritaikyta tekstinei informacijai.

Per pusę metų paskelbėme jau 130 tekstų; kitas gali būti parašytas jūsų! Turime interviu su CERN, Europos kosmoso agentūros ir Kembridžo mokslininkais; patarimų, kaip pasidaryti kėdę, kokių podcastų klausytis; juodųjų skylių ABC; pasakojimų apie pilnaties fazę, VR, meikerius, gydymą nuo vėžio, mokslinius tyrimus, garsiausius fantastus ir geriausius žaidimusapžvalgų ir įžvalgų ir net unikalių reportažų iš Baikonuro kosmodromo, interviu apie lietuvišką zinų kultūrą ir įdomių fantastikos istorijų iš tarpukario metų.

Komandos branduolį sudaro 5 nariai – kosmoso direktorė, LRT žurnalistė Goda Raibytė, VR, DIY ir mokslinės fantastikos gerbėja Ilona Trukanė, dizaino ir estetikos etikečių nemegėja Ina Semionova, fotografas ekstremalas Gytis Burauskas ir astrofizikas, vienintelis Lietuvoje juodujų skylių mokslininkas, tinklaraščio konstanta.lt kūrėjas ir aktyvus mokslo populiarintojas Kastytis Zubovas.

Taip pat bendradarbiaujame su rašytojais, kurių puikius tekstus nuolat rasite TECHO.lt – fotografas, fantastikos, vikingų ir IT žinovas Adomas Rutkauskas; religijotyrininkas, publicistas, fantastikos fanas, tikrai NE driežažmogis iš Drakono žvaigždyno Alfredas Buiko; istorikas, kurio galvoje spragsi XX amžiaus Lietuvos kultūros popcornai Audrius Dambrauskas; mokslininkė ir agresyvioji humanistė Marija Ger. Taip pat rečiau pasirodantys, bet ne mažiau mylimi Kristina Alijošiūtė, Ramūnas Sungaila, Gabija Maršalkaitė, Vytautas Balevičius.

Komanda spalvinga ir įvairi. Tekstai – taip pat. Norime, kad TECHO.lt plėstųsi, kad čia save atrastų nauji žmonės. Jeigu manote, kad galite būti vieni iš jų – labai lauksime žinios!

Iš kairės: Adomas Rutkauskas, Goda Raibytė, Gytis Burauskas, Ilona Trukanė, Kastytis Zubovas, Ina Semionova prieš interviu LRT OPUS

 

One Reply to “Prisijunkite prie TECHO.lt komandos!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.